VEGET TOUR 2016 - Finále
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=96443668

miesto konania
06.10.2016

Welten - Báč


Základné informácie
Skrátený názov VT2016
Organizátor, Usporiadateľ Golf and Country Club Piešťany
Spoluorganizátor Golf Club WELTEN
Ihriska Welten - Báč
Hlavný rozhodca BOCKO Marek Ing.
Rozhodca
Riaditeľ súťaže Marek Bocko
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Prví traja hráči v kategórii 1 a 2, najlepší hráč v kategórii 3, Hole in ONE - ŠKODA OCTAVIA, Longest Drive ženy-muži, Nearest to the PIN. Vecné ceny-golfové potreby, poukazy na nákup tovaru v obchode GolfUsa, zabezpečenie automobilov od spol. Safesystems. Celkoví víťazi golfový zájazd pre dve osoby do Španielska od Costa Golf, elektronika od spoločnosti CNS. Prekvapenie-pri vyhlasovaní výsledkov na záverečnom turnaji žrebovanie tomboly zo zúčastnených hráčov o víťaza sedacej súpravy podľa vlastného výberu od Nábytku ŠLIK.

Podmienky
Súťaž je otvorená pre všetkých registrovaných golfistov v národných zväzoch (na Slovensku v SKGA), ktorí sa prihlásili v stanovenom termíne, zaplatili štartovné, fee a spĺňajú podmienky pre hru požadované na jednotlivých ihriskách.

Spôsob registrácie
Prihlásenie na www.skga.sk, pre hráčov zahraničných klubov – treba uviesť meno, dátum narodenia, klub, členské číslo na manager@golfpiestany.sk. Uzávierka prihlášok deň vopred, streda 5.10. o 16:00 hod.

Víťazstvo
V kategórii 1 HCP 0-18 víťazí hráč s najvyšším súčtom stableford netto a brutto, v kat. 2, 3 s najvyšším počtom stableford netto. V prípade rovnakého skóre po 18 jamkách rozhodne o víťazovi lepší výsledok na posledných 18-tich, 9-tich,6,3 jamkách. Do jednotlivých kategórií sú hráči zaradení podľa HCP, s ktorým vstupujú do súťaže v hranom ročníku. Pri dosiahnutí iného HCP počas roku, ktorým sa dostanú do inej kategórie sú hráči automaticky zaradení do príslušnej kategórie s nulovým počtom bodov, ak pri prihlásení na turnaj neuvedú, že chcú pokračovať v kategórii, v ktorej začínali. Zmenu je nutné nahlásiť pri prihlásení do turnaja. Do celkového hodnotenia túry sa v kategóriách 1-3 započítajú 3 najlepšie výsledky z troch rôznych usporiadajúcich ihrísk.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 06.10.2016
Čas zahájenia 10:00
Dátum ukončenia 06.10.2016
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu CANON 10:00 hod.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 14.08.2016
Čas podania prihlášky 18:00
Uzávierka prihlášok - dátum 05.10.2016
Uzávierka prihlášok - čas 16:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Štartovné 25 € + poplatok za hru 40€. Členovia GC Welten s ročným hracím poplatkom len štartovné 25 €.
Úhrada nákladov Recepcia
Ubytovanie ?
Stravovanie Občerstvenie počas, half way, obed po hre
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 8

Ostatné
Poznámka Harmonogram turnajov na www.skga.sk – Kalendár turnajov ( súťažný výbor v prípade mimoriadnych okolností môže kalendár pozmeniť, prípadne doplniť o ďalší turnaj )
Popis Jedná sa o sériu 8 golfových turnajov na ihriskách na Slovensku a v Čechách a 3 uzavreté turnaje texas dvojíc pre partnerov tour.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh
Názov
Propozície


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
spoločná 0 – 18StablefordNieÁno
spoločná 18,1 - 36StablefordÁnoÁno
spoločná 37 - 54StablefordÁnoÁno