ROYAL GOLF TOUR 2018
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=93277293

miesto konania
23.06.2018

Welten - Báč


Základné informácie
Skrátený názov Royal Golf Tour
Organizátor, Usporiadateľ Golf Club WELTEN
Spoluorganizátor
Ihriska Welten - Báč
Hlavný rozhodca VELČIC Ján Ing.
Rozhodca MAZÚCH Miroslav Ing.
Riaditeľ súťaže Peter Ivan
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Prvé 3 miesta v kategórií A, B, C, D. muži-ženy na turnaji získavajú: trofej Royal Golf Tour 2018 vecné ceny od sponzorov túry. Celkový víťaz (prvé miesto na rany) získava : trofej Royal Golf Tour 2018. Na turnaji RGT 2018 sa budú vyhodnocovať aj doplnkové golfové súťaže - Longest Drive (muži, ženy) - Nearest to the Pin – spoločná o exkluzívny golfový víkendový pobyt v Skalici.

Podmienky
Odpaliská: HCP 0-12,0 - muži - biele; ženy - modré; HCP 12,1-54 - muži - žlté; ženy - červené; SENIORI/SENIORKY 55 rokov a viac - žlté/červené

Spôsob registrácie
Prostredníctvom servera SKGA, prípadne na e-mail royal.golf.tour@gmail.com.

Víťazstvo
Víťaz celkovej túry vyhráva pobyt na Kanárskych ostrovoch pre dve osoby. Boduje sa prvých 15 miest a zbierajú sa body z celej túry.Počet turnajov 6. Bodovací systém viď. príloha.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 23.06.2018
Čas zahájenia 9:00
Dátum ukončenia 23.06.2018
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Postupný štart o 9:00 z 1 a 10 jamky, štartová listina bude uverejnená po 17:00 hod. deň pred konaním turnaja.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 16.05.2018
Čas podania prihlášky 10:00
Uzávierka prihlášok - dátum 22.06.2018
Uzávierka prihlášok - čas 16:30

Poplatky a stravovanie
Poplatky Výška turnajového poplatku + green fee: 100 €. Členovia GC WELTEN s ročným hracím fee: 40 €. Turnajový poplatok platia hráči na mieste konania turnaja. Registračný poplatok okrem iného zahŕňa občerstvenie na ihrisku. Každý hráč dostane štartovací balíček, welcomedrink Diplomático a markovátko s logom turnaja. Nehráč v prípade záujmu o catering: poplatok 20,- €. Catering zahŕňa raňajky, Welcome drink, káva, víno Trnovec, pivo Trogár, Coca-Cola, proteínová tyčinka Tekmar, croissant 7Days, proteínový nápoj Rajo ,ovocie, voda a občerstvenie počas celého turnaja (rozvážané hosteskami na golfových autíčkach).
Úhrada nákladov nie
Ubytovanie ?
Stravovanie Raňajky, Halfway Sushi Wasabi, celodenný pitný režim a obedový raut po hre.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 50

Ostatné
Poznámka V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte e-mail royal.golf.tour@gmail.com.
Popis Hrá sa celé 18 jamkové ihrisko. Pre prihlásených účastníkov súťažný výbor stanovuje čas na odohranie 18 jamiek na 5 hod. Mobilné telefóny, elektronické meracie zariadenia: súťažný výbor schvaľuje použitie elektronických pomôcok výhradne za účelom merania vzdialenosti. Súťažný výbor môže pred začatím turnaja v prípade potreby upraviť kategórie. Hrá sa podľa pravidiel golfu R.& A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Používanie autíčka je povolené iba hráčom so zdravotnými problémami na základe lekárskeho potvrdenia. Meracie zariadenia sú počas turnajového kola povolené s výnimkou meracích zariadení prepočítavajúcich vzdialenosť vzhľadom na eleváciu (zariadenia počítajúce so slope). Hrá sa podľa pravidiel golfu R.&A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Každý zúčastnený hráč dostane nielen štartovací balíček, ale aj prekvapenie od Dove Men+Care. Hlavná cena riadnej hracej Royal Golf Tour 2018 je pobyt na Kanárskych ostrovoch a celkoví víťazi jednotlivých kategórií si odnesú darčeky v hodnote 500€. Po skončení turnaja si každý zúčastnený zoberie okrem najkrajších zážitkov a skvelého pocitu z kvalitného servisu aj vlastnú fotografiu v rámčeku na pamiatku. Táto pozornosť bude pripravená pre každého hráča po absolvovaní jednotlivých turnajov na celej Royal Golf Tour 2018.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
A) 0 - 12,0 - spoločnáStablefordÁnoÁno
B) 12,1 - 22,0 - spoločnáStablefordÁnoÁno
C) 22,1 - 36 - spoločnáStablefordÁnoÁno
D) 37 - 54 - spoločnáStablefordÁnoÁno
Rany brutto - spoločnáNa ranyNieÁno