LA FEMME HAPPY TOUR by PEUGEOT - 6. kolo
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=90773756

miesto konania
12.09.2015

Eurovalley Golf Park


Základné informácie
Skrátený názov LA FEMME HAPPY TOUR
Organizátor, Usporiadateľ Eurovalley Golf Park Club
Spoluorganizátor
Ihriska Eurovalley Golf Park
Hlavný rozhodca PEČO Ján I. Ing.
Rozhodca
Riaditeľ súťaže Ing. Pavol Hanzel
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Vecné ceny od partnerov Heineken, ORLY, Felce Azzurra, HUBERT. Pre víťaznú dvojicu hlavnej kategórie automobil kabriolet Peugeot 108 na užívanie do ďalšieho turnajového kola. Každá výherná dvojica obdrží kozmetický balíček od spoločnosti ORLY, balíček od spoločnosti Felce Azzurra, pivo... Cena pre najstylovejšiu golfistku: poukážka v hodnote 30 eur na využitie služieb (manikúra, predikúra) a nákup tovaru v prevádzke Errow. Každý účastník obdrží set cideru.

Podmienky
Golfové turnaje zábavnou formou – Texas Scramble dvojčlenných tímov. Turnaje možno hrať jednorázovo alebo aj ako dlhodobú súťaž. Turnaje budú prebiehať počas celej golfovej sezóny a to v intenzite podľa vyvolaného záujmu. Do súťaže sa môžu zapojiť všetci hráči s amatérskym štatútom, akými sú členovia národných golfových asociácií s platným členstvom pre rok 2015. Hendikepový limit nie je pre tento turnaj určený, čím umožňuje hru všetkým herným úrovniam vrátane EGA HCP: (0 - 36) ako aj hráčom s klubovým HCP (37 - 54). Pre vyhodnocovanie turnaja, bude hráčovi s HCP 37 - 54 priradený HCP 36. Hráčom s neaktívnym HCP sa ich HCP upraví o 1/4 HCP evidovanom na serveri SKGA. Odpaliská: muži - žlté, ženy a juniori - červené. Hráč je zodpovedný za to, že hrá v zmysle súťažných podmienok zo správnych odpalísk. V prípade, že hráč z dvojice bude hrať na inom odpalisku, ako určujú pravidlá, tak dvojica bude diskvalifikovaná. Na score karte budú okrem mien hráčov uvedené a odpaliská, z ktorých hrajú. Pri spoločenských turnajoch je predpokladaná dĺžka hry na ihrisku White (18) 5 hodín a 30 minút. Flight, ktorý neodovzdá po odštartovaní turnaja v tejto lehote Score karty je diskvalifikovaný. Flight, ktorý neodovzdá Score kartu najneskôr do 20 minút od času odovzdania Score karty predchádzajúceho flajtu, bude diskvalifikovaný.

Spôsob registrácie
Prostredníctvom serveru SKGA alebo na recepcii golfového klubu EGPC v Malackách(0911-243-101), alebo mailom na marketing@golf.sk. Svoje dvojice prosíme prihlasovať mailom na marketing@golf.sk, alebo telefonicky na cislo +421-903-558-555.

Víťazstvo
Ocenené budú prvé tri dvojice kategórie Netto, prvá dvojica kategórie Brutto (pokiaľ sa dvojica neumiestni na 1. - 3. mieste v kat. Netto) + doplnkové súťaže Longest Drive, Nearest to Pin a Best Style Woman Player. Body dlhodobej súťaže budú pripísané podľa priloženej tabuľky.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 12.09.2015
Čas zahájenia 9:30
Dátum ukončenia 12.09.2015
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Registrácia od 8.30 do 9.30 hod. Otvorenie turnaja o 9.30 hod. Kanón štart o 10.00 hod.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 16.08.2015
Čas podania prihlášky 0:00
Uzávierka prihlášok - dátum 11.09.2015
Uzávierka prihlášok - čas 23:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Dlhodobý člen EGPC, členstvá Rezort EGPC, White, Gold Plus, Gold, Silver – green fee na ihrisku WHITE v rámci súťaže neplatia. Pri iných členstvách, alebo nečlenoch klubu platí pre green fee 40% zľava zo základného fee. Pre kvalifikačný turnaj je stanovené štartovné 18 €, juniori od 10 do 18 rokov - 10 €.
Úhrada nákladov Nie.
Ubytovanie ?
Stravovanie Hráči obdržia pred hrou bagetu a minerálnu vodu. Po hre každý hráč obdrží obed (polievka, hlavné jedlo, dezert) a k dispozícii bude nápojový pult (pivo, cider, radler, minerálka).
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 10

Ostatné
Poznámka Milí golfoví priatelia, vzhľadom na stav počasia sa sobotňajší turnaj La Femme Happy Tour by Peugeot - 6. kolo bude hrať na ihrisku WHITE (Sand + Pine)
Popis Súťaž sa hrá ako tímová súťaž, pričom 1 tím sú dvaja hráči. Hráči sa dohodnú individuálne a vždy sa prihlasujú ako 2-členný tím na jednotlivé vypísané súťaže. Súťaž sa hrá formou Texas Scramble na rany netto, čo znamená, že obaja hráči odpaľujú z toho istého miesta a potom sa spoločne rozhodnú, ktorú loptu ponechávajú v hre. Zo zvoleného miesta opäť odpaľujú obaja v ľubovoľnom poradí a takto pokračujú (od odpaliska) až do jamky. Hrá sa v dvoch kategóriách: 1. Hlavná kategória – Texas Scramble dvojíc na rany netto (ocenené 1.- 3.miesto); 2. Osobitná kategória Texas Scramble dvojíc na rany brutto (ocenené 1.miesto). Z hľadiska vyhodnotenia dlhodobej súťaže nieje nutné hrať s tým istým partnerom, nakoľko body za umiestnenie sa prideľujú každému hráčovi v tíme individuálne. Dôraz sa kladie na konečné poradie, keďže na každý turnaj (účasť 5-15 dvojčlenných tímov) sa prideľuje pre víťazné pozície 1 až 10 bodov, podľa poradia, v zmysle tabuľky bodovania (v prílohe). Dlhodobá súťaž bude vyhodnotená na finále Tour, 26.09.2015. Hráčovi sa zráta do konečného súčtu 5 najlepších výsledkov zo všetkých súťažných kôl. Poradie sa bude zverejňovať na webovej stránke www.golf.sk. Kompletné propozície nájdete v prílohe.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
Texas Scramble dvojíc na rany NettoNa ranyÁnoNie
Texas Scramble dvojíc na rany BruttoNa ranyNieNie