OTVÁRACÍ POVRÁZKOVÝ TURNAJ EGPC
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=86382568

miesto konania
11.04.2015

Eurovalley Golf Park


Základné informácie
Skrátený názov OTVÁRACÍ TURNAJ EGPC
Organizátor, Usporiadateľ Eurovalley Golf Park Club
Spoluorganizátor
Ihriska Eurovalley Golf Park
Hlavný rozhodca MIKUNDA Timotej
Rozhodca DORŇÁK Tomáš Ing.
Riaditeľ súťaže Ing. Tomáš Dorňák
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Ocenenia pre prvé tri dvojice kategórie. Naviac bude vyhlásená cena: Nearest to Pin (spoločná muži/ženy) a cena Longest Drive (1.muži 2.ženy)

Podmienky
Spoločná kategória WHITE. Spoločný hrací upravený HCP 0 - 54 - HCP dvojice sa rovná súčtu dvoch tretín nižšieho HCP a jednej tretiny vyššieho HCP partnerov. Hráčom s HCP 36 až 54 sa do turnaja priznáva hráčsky HCP maximálne 36. Organizačný výbor môže operatívne meniť kategórie.

Spôsob registrácie
Server SKGA alebo emailom na: infos@golf.sk. Prosíme súťažné dvojice prihlasovať emailom na: infos@golf.sk alebo telefonicky na: 0911-243-110. V prípade, že prihlásený hráč nebude mať spoluhráča, súťažný výbor mu ho pridelí.

Víťazstvo
Víťazom sa stáva družstvo s najnižším celkovým počtom rán brutto. Pri rovnosti výsledkov rozhoduje súčet brutto rán na posledných 9,6,3 jamkách alebo na poslednej jamke, prípadne družstvo s kratším povrazom.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 11.04.2015
Čas zahájenia 10:00
Dátum ukončenia 11.04.2015
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Odpaliská: muži - žlté, ženy a juniori do 18 rokov - červené. Registrácia od 8:30 do 9:30 hod. Kanón štart o 10:00 hod. Prihlasovanie cez Server SKGA alebo emailom na: infos@golf.sk. Prosíme súťažné dvojice prihlasovať emailom na: infos@golf.sk alebo telefonicky na: 0911-243-110. V prípade, že prihlásený hráč nebude mať spoluhráča, súťažný výbor mu ho pridelí. Podľa stavu ihriska môže súťažný výbor v deň kola zmeniť počet hraných jamiek.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 30.03.2015
Čas podania prihlášky 0:00
Uzávierka prihlášok - dátum 11.04.2015
Uzávierka prihlášok - čas 9:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Štartovné: 16 EUR, zľava na green fee 20%.
Úhrada nákladov nie
Ubytovanie ?
Stravovanie Prípitok pred hrou, Občerstvenie do hry (mineralka + bageta), Obed po hre - polievka, hlavné jedlo, dezert.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 8

Ostatné
Poznámka
Popis Otvárací turnaj je pre všetkých členov klubu EGPC a hostí. Nezabudnite si so sebou zobrať nôž alebo nožnice (na špagát). Každý hráč dvojice hrá z odpaliska vlastnú loptu. Po odohratí lopty si hráči vyberú lepšiu loptu a z toho miesta obaja odohrajú nasledovný úder. (Prvá lopta sa hrá tá, ktorou sa dvojica rozhodla hrať. Miesto sa musí vždy označiť značkou. Lopta sa na nízko kosených trávnikoch umiestňuje, v rafe sa dropuje.) Týmto spôsobom sa odohrá každá jamka. Dvojica obdrží povrázok, ktorý sa rovná hodnote turnajového HCP dvojice v metroch. Kdekoľvek na ihrisku si dvojica môže premiestniť loptu (aj na greene do jamky – hole in one, resp. von z bankra). O dĺžku premiestnenia si dvojica skráti povrázok. V prípade zahrania lopty do vodnej prekážky sa pravidlo o uplatnení povrázku nedá uplatniť! Partneri si stanovujú taktiku ako použiť motúz, po jeho spotrebovaní hrajú ďalej normálne. Nie je dobré povrázok minúť príliš skoro, alebo mať veľký zostatok na poslednej jamke. Hráči sú povinní mať so sebou nožík, prípadne nožnice. Hrá sa na letné gríny. V prípade námrazy na grínoch a nepriaznivého počasia sa hrá na zimné greeny a platí, že ak je lopta na dĺžku patra od jamky, hráči nemusia loptu dohrávať a pripočítajú si jednu ranu.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
Spoločná HCP 0-54Na ranyNieNie