Otvárací povrázkový turnaj
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=81640492

miesto konania
28.03.2015

Bernolákovo Black River


Základné informácie
Skrátený názov Otvorenie sezóny
Organizátor, Usporiadateľ GOLF and COUNTRY CLUB Bratislava - Bernolákovo
Spoluorganizátor
Ihriska Bernolákovo Black River
Hlavný rozhodca KLČO Marek Mgr.
Rozhodca BEŇUCH Bohuslav
Riaditeľ súťaže Tomáš Dorňák
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Ocenenia pre prvé tri dvojice v každej kategórii. Naviac bude v kategórii Park(jamka č.5) vyhlásená cena: Nearest to Pin (spoločná muži/ženy) a v kategórii Black River(jamka č.16) vyhlásená cena Longest Drive (1.muži 2.ženy) a Nearest to Pin (jamka č.11)

Podmienky
Kategórie dvojice 1. BLACK RIVER (12 jamiek): - spoločný hrací upravený HCP 0 - 23 2. PARK (18 jamiek): - spoločný hrací upravený HCP 23,1 - 36 - HCP dvojice sa rovná súčtu dvoch tretín nižšieho HCP a jednej tretiny vyššieho HCP partnerov. Hráčom s HCP 36 až 54 sa do turnaja priznáva hráčsky HCP maximálne 36. Minimálny počet prihlásených na otvorenie kategórie je 12 hráčov.

Spôsob registrácie
Server SKGA alebo emailom na: marketing@golf.sk. Prosíme súťažné dvojice prihlasovať emailom na: marketing@golf.sk alebo telefonicky na: 0903-558-555. V prípade, že prihlásený hráč nebude mať spoluhráča, súťažný výbor mu ho pridelí.

Víťazstvo
1. Víťazom každej kategórie sa stáva družstvo s najnižším celkovým počtom rán brutto (Viď propozície) 2. Pri rovnosti výsledkov rozhoduje súčet brutto rán na posledných 9,6,3 jamkách alebo na poslednej jamke (č.18 Black River, alebo č.9 Park v druhej deviatke)


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 28.03.2015
Čas zahájenia 10:00
Dátum ukončenia 28.03.2015
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Registrácia od 8:30 hod. Kanón štart od 10:00 hod.------ Prihlasovanie cez Server SKGA alebo emailom na: marketing@golf.sk. Prosíme súťažné dvojice prihlasovať emailom na: marketing@golf.sk alebo telefonicky na: 0903-558-555. V prípade, že prihlásený hráč nebude mať spoluhráča, súťažný výbor mu ho pridelí. Podľa stavu ihriska môže súťažný výbor v deň kola zmeniť počet hraných jamiek
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 15.03.2015
Čas podania prihlášky 14:00
Uzávierka prihlášok - dátum 28.03.2015
Uzávierka prihlášok - čas 9:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Štartovné: 16 EUR, zľava na základné greenfee 20%.
Úhrada nákladov nie
Ubytovanie ?
Stravovanie Prípitok pred hrou, Občerstvenie do hry (mineralka + bageta), Občerstvenie po hre (polievka, hlavné jedlo, dezert)
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka
Popis Otvárací turnaj je pre všetkých členov klubu GCCBB a hostí. Nezabudnite si so sebou zobrať nôž alebo nožnice (na špagát). Každý hráč dvojice hrá z odpaliska vlastnú loptu. Po odohratí lopty si hráči vyberú lepšiu loptu a z toho miesta obaja odohrajú nasledovný úder (prvá lopta sa hrá tá, ktorou sa dvojica rozhodla hrať. Miesto sa musí vždy označiť značkou. Lopta sa na nízko kosených trávnikoch umiestňuje, v rafe sa dropuje.) Týmto spôsobom sa odohrá každá jamka. Dvojica obdrží povrázok, ktorý sa rovná hodnote turnajového HCP dvojice v metroch. Kdekoľvek na ihrisku si dvojica môže premiestniť loptu (aj na greene do jamky – hole in one, resp. von z bankra). O dĺžku premiestnenia si dvojica skráti povrázok. V prípade zahrania lopty do vodnej prekážky sa pravidlo o uplatnení povrázku nedá uplatniť! Partneri si stanovujú taktiku ako použiť motúz, po jeho spotrebovaní hrajú ďalej normálne. Nie je dobré povrázok minúť príliš skoro, alebo mať veľký zostatok na poslednej jamke. Hráči sú povinní mať so sebou nožík, prípadne nožnice. Hrá sa na letné gríny. V prípade námrazy na grínoch a nepriaznivého počasia sa hrá na zimné greeny a platí, že ak je lopta na dĺžku patra od jamky, hráči nemusia loptu dohrávať a pripočítajú si jednu ranu.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
Kategória BRNa ranyNieNie
Kategória PARKNa ranyNieNie