REYA Golf Tour 2019 by WinePlanet
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=76203195

miesto konania
11.05.2019

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov REYA2019
Organizátor, Usporiadateľ Golfový klub Borša
Spoluorganizátor
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca BUGÁR Pavel
Rozhodca PARÍZEK Peter
Riaditeľ súťaže Ing. Ľudmila Spůrová
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Prvý traja v dvoch hlavných kategóriach sklenená trofej, víno od spoločnosti WinePlanet, nákupné poukážky v hodnote 500€ od spoločnosti HOLLEX, vonné sviečky Yankee Candle od spoločnosti HOLLEX. Vložené súťaže longest drive muži, ženy a nearest to the pin víno od spoločnosti WinePlanet a vonné sviečky od spoločnosti HOLLEX, hole-in-one koňak od spoločnosti Corner&Co a foundé set od spoločnosti Tescoma. Drobné darčeky od spoločnosti Golf Centrum.

Podmienky
Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša. Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté. Golfové autíčko je možné použiť len na základe lekárskeho potvrdenia, ktoré je potrebné predložiť pri registrácii s úhradou golfovému klubu. Hráč je plne zodpovedný za správne vyplnenie svojej hracej karty. Kontrolu a podpísanie hracích kariet sú hráči povinní vykonať v priestore označenom „Scoring Table“ a následne odovzdať na recepcii klubu. Po opustení Scoring Table hráč už nesmie manipulovať s hracou kartou – opravovať, prepisovať,.... Porušenie tohto pravidla sa trestá diskvalifikáciou hráča. Protest je možné podať súťažnému výboru kedykoľvek počas turnaja písomne, najneskôr 15 minút po skončení turnaja, ktorého sa protest týka, po zložení poplatku 40 €. O proteste rozhodne súťažný výbor pred vyhlásením výsledkov turnaja, ktorého sa protest týka. V prípade, že protest bude vážnejšieho charakteru, vyhradzuje si súťažný výbor právo odložiť vyhlásenie výsledkov až do definitívneho rozhodnutia. V prípade zamietnutia protestu prepadá poplatok v prospech usporiadateľa. Podrobné propozície sú v Zozname príloh.

Spôsob registrácie
Cez server SKGA, e-mail golf@golfborsa.sk alebo na tel. č. 0902 602 737, 0903 901 631

Víťazstvo
Kategória HCP +4 – 17,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov. Kategória HCP 17,1 – 36: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov. V hlavných kategóriach je vyhodnotené 1.-3. miesto. V kategórii HCP 37 – 54 je vyhodnotený víťaz. V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke. Ak sa nerozhodne týmto spôsobom, rozhoduje los.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 11.05.2019
Čas zahájenia 9:30
Dátum ukončenia 11.05.2019
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Postupný z jamky č. 1 od 9:30. Muži - žlté odpaliská, Ženy - červené odpaliská
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 17.04.2019
Čas podania prihlášky 6:00
Uzávierka prihlášok - dátum 10.05.2019
Uzávierka prihlášok - čas 16:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Nečlen/registračný člen: štartovné + greenfee 80€; člen GKBO so zaplateným ročným hracím poplatkom: štartovné 25€. PLATBA V HOTOVOSTI ORGANIZÁTOROVI TURNAJA PRI REGISTRÁCII.
Úhrada nákladov
Ubytovanie ?
Stravovanie minerálka Baldovská a bageta Pierre Baguette pri štarte; káva, welcome drink pri registrácii; 3-chodový obed po hre: polievka, hlavné jedlo (výber z dvoch jedál - mäsité alebo vegetariánske); pivo TATRAS
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka
Popis V sezóne 2019 sme si pre vás pripravili 5 turnajov a jeden záverečný Texas scramble spojený s celkovým vyhodnotením túry. REYA Golf Tour 2019 nadväzuje na úspešné turnaje organizované pod hlavičkou Corner&Co.. Na základe dosiahnutých výsledkov bude prvým 18-tim hráčom v každej z hlavných kategórií pridelený nasledovný počet bodov: víťaz 20 bodov, druhý v poradí 18 bodov, tretí v poradí 16 bodov a ostatné umiestnenia následne 15 až 1 bod. Výsledok kategórie HCP 37 – 54 bude prepočítaný ako s HCP 36. Na záverečnom turnaji budú ocenení víťazi jednotlivých kategórii a jeden víťaz brutto, ktorý získa putovný pohár a hodnotný darček od spoločnosti TrustWorthy Investment.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
HCP +4 - 17,0StablefordÁnoÁno
HCP 17,1 - 36StablefordÁnoÁno
HCP 37 - 54StablefordÁnoÁno
BRUTTOStablefordNieÁno