ECLECTIC BORŠA HCP DAY - utorok
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=74076679

miesto konania
21.05.2019

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov ECLECTIC2019
Organizátor, Usporiadateľ Golfový klub Borša
Spoluorganizátor
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca HLÁVKA Matej
Rozhodca STESKÁL Karol JUDr.
Riaditeľ súťaže Matej Hlávka
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
POZOR!!! V tejto sezóne hráte až o 8 golfových pobytov od spoločnosti GabrielTOUR! Ceny v jednotlivých turnajoch - vecné. Víťazi jednej z troch fáz v oboch kategóriach získavajú golfový pobyt v Turecku: 4 noci v hoteli + 2x greenfee. Celkoví víťazi v oboch kategóriach získavajú exkluzívny golfový pobyt v Turecku: 5 nocí v hoteli + 4x greenfee.

Podmienky
Hrá sa podľa aktuálnych pravidiel golfu R & A of St. Andrews a miestnych pravidiel Golfového klubu Borša. Meracie zariadenia sú povolené výhradne na meranie vzdialenosti. Funkcie merania iných veličín musia byť vypnuté. Systém hry ECLECTIC si vyžaduje odohratie minimálne 3 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov počas jednotlivej fázy ECLECTIC BORŠA HCP DAY. Zaradenie do celoročného hodnotenia si vyžaduje odohratie minimálne 9 ECLECTIC BORŠA HCP DAY turnajov. Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou, povinný odhlásiť sa, alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKBO najneskôr 24 hodín pred zahájením daného turnaja. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

Spôsob registrácie
Cez server SKGA, e-mail golf@golfborsa.sk alebo na tel. č. 0902 602 737

Víťazstvo
Kategória HCP +4 – 15,0: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov. Kategória HCP 15,1 – 54: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF netto bodov. Kategória STBF BRUTTO: víťazí hráč s najvyšším počtom STBF brutto bodov. V hlavných kategóriach je vyhodnotené 1.-3. miesto. V kategórii BRUTTO je vyhodnotený víťaz. V prípade rovnosti výsledku v jednotlivých turnajoch rozhoduje o lepšom umiestnení výsledok na posledných 9, 6, 3, 1 jamke. Ak sa nerozhodne týmto spôsobom, rozhoduje los.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 21.05.2019
Čas zahájenia 9:30
Dátum ukončenia 21.05.2019
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Postupný z jamky č. 1 od 9:30.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 18.04.2019
Čas podania prihlášky 6:00
Uzávierka prihlášok - dátum 20.05.2019
Uzávierka prihlášok - čas 16:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Nečlen/registračný člen: štartovné + greenfee 58€; člen GKBO so zaplateným ročným hracím poplatkom: štartovné 20€; junior do 10 rokov: štartovné 20€; junior 11-16 rokov: štartovné + greenfee 45€; junior 17-21 rokov: štartovné + greenfee 56€
Úhrada nákladov
Ubytovanie ?
Stravovanie minerálka, káva, dezert, obed po hre (výber z dvoch jedál - mäsité alebo vegetariánske)
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka
Popis V sezóne 2019 sme si pre vás pripravili novinku v podobe upraveného (a veríme, že aj napínavejšieho) spôsobu hodnotenia. ECLECTIC BORŠA HCP DAY je séria golfových turnajov na ihrisku GREEN RESORT Hrubá Borša. Je to celoročná súťaž, rozdelená do troch samostatných fáz, v ktorých sú hráčom na základe výsledného poradia v súťaži ECLECTIC priradené body do celoročného hodnotenia. Kompletné propozície nájdete na https://golfborsa.sk/eclectic-hcp-day.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
HCP +4 - 54StablefordÁnoÁno
BRUTTO STBStablefordNieÁno
STAT1StablefordÁnoÁno
STAT2StablefordÁnoÁno