ALBATROSS GOLF TOUR 2019 all inclusive
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=7020860

miesto konania
18.05.2019

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov AGT2019
Organizátor, Usporiadateľ Golfový klub Borša
Spoluorganizátor
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca STESKÁL Karol JUDr.
Rozhodca PARÍZEK Peter
ĎUĎÁK Mário
HLÁVKA Matej
Riaditeľ súťaže Mgr. Michal Dubaj
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Jedinečné trofeje v tvare Albatrosa s kamienkami SWAROVSKI a exkluzívne sošky golfistu a vecné ceny od víno MASARYK, Heineken, Dove Men , a mnoho iných vecných cien. Súťažiť sa bude v Longest drive muži a ženy, Nearest to the pin - spoločná. Každý turnaj súťaž v čipovaní po hre o exkluzívny víkendový pobyt vo Wellness penzióne Lampášik na Donovaloch. Výherci všetkych kategorií získajú vouchre na wellness Zoborská.

Podmienky
Hrá sa podľa pravidiel R&A a miestnych pravidiel. Meracie prístroje sú povolené.

Spôsob registrácie
Cez www.skga.sk

Víťazstvo
kategorie : A. Brutto rany ženy/muži; B. 0-12 stb. ženy/muži; C. 12,1 - 22 stb ženy/muži; D. 22,1 - 36 stb ženy/muži; E. 36,1 - 54 stb ženy/muži; Vyhodnocujeme: A. najlepšie rany - 1. miesto; B. - D. najvyšší počet stb - 1. miesto, 2. miesto, 3.miesto; E. najvyšší počet stb - 1. miesto


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 18.05.2019
Čas zahájenia 9:00
Dátum ukončenia 18.05.2019
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Posupný od 9:00 z jamiek č. 1 a 10.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 25.03.2019
Čas podania prihlášky 13:00
Uzávierka prihlášok - dátum 17.05.2019
Uzávierka prihlášok - čas 16:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky MOŽNOSŤ PLATBY IBA V HOTOVOSTI NA RECEPCII. Štartovné: 49€ + Green Fee: 59€; člen GKBO so zaplateným ročným hracím poplatkom hradí iba štartovné.
Úhrada nákladov na mieste
Ubytovanie ?
Stravovanie ALL INCLUSIVE po celý čas turnaja : MAGNUM nanuky, víno Masaryk, Jagermeister, Tullamore dew, rum, káva Corsini, pivo Heineken,pivo nealko Zlatý Bažant, Pepsi-cola, Sappé Aloe Vera , občerstvenie alko nealko počas celého turnaja (rozvážané hosteskami na golfových autíčkach). Halfway: domáce hamburgery od Bearded Brorthers, Bubble waffles a Proteínové nápoje od Fit shake&waffles a poháre s ovocím na osvieženie. Raňajky a výborný obed na výber z viacerých jedál.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 30

Ostatné
Poznámka https://www.facebook.com/albatrossgolftour.sk/
Popis Tento turnaj je pokračovaním rady turnajov Albatross Golf Tour, kde na Vás bude čakať kvalitný servis a všetko sa bude niesť vo forme ALL INCLUSIVE. Každý zúčastnený hráč dostane štartovací balíček + free voucher do Golf&Country clubu Piešťany. Hlavná cen + časopis Playboy. Hlavná cena riadnej hracej Albatross Golf Toury je 8 dňový ULTRA ALL INCLUSIVE pobyt v Turecku v rezorte RIU KAYA Palazzo Belek od AMIBUS TRAVEL a putovný pohár Albatross golf tour , predplatné časopisu PLAYBOY na 1 rok. Každý môže zabojovať o atraktívne, ručne vyrobené trofeje Albatross Golf Tour s kamienkami Swarovski a po skončení turnaja si každý zúčastnený zoberie okrem najkrajších zážitkov a skvelého pocitu z kvalitného servisu aj fotku flajtu v rámiku. Víťaz kategórie B a C dostane žlté tričko víťazné tričko turnaja s vlastným menom, dátumom a miestom víťazstva s ktorým odohrá nasledujúci turnaj a po skončení turnaja hráčovi bude tričko zarámované a odovzdané ako ďalšia cena.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
B. HCP 0 - 12 stbStablefordÁnoÁno
A. HCP 0 - 54 spoločná na rany bruttoNa ranyNieÁno
C. HCP 12,1 - 22 stbStablefordÁnoÁno
D. HCP 22,1 - 36 stbStablefordÁnoÁno
E. HCP 37 - 54 stbStablefordÁnoÁno