JAGUAR GOLF TOUR 2017
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=69461685

miesto konania
06.05.2017

Penati Golf Resort - Heritage Course


Základné informácie
Skrátený názov JGT17
Organizátor, Usporiadateľ Penati Golf Club
Spoluorganizátor TEE TIME s.r.o.
Ihriska Penati Golf Resort - Heritage Course
Hlavný rozhodca ŠTVRTECKÝ Richard
Rozhodca MYSLOVIČ Tomáš
HOLEČKA Radomír FDa.
Riaditeľ súťaže Richard Hudec
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
DVAJA VÍŤAZI POSTUPUJÚ na finálový turnaj pre pozvaných hráčov JAGUAR LAND ROVER FINAL CHALLENGE 2017, ktorý sa uskutoční na ihrisku Heritage v Penati Golf Resort dňa 28.9.2017. Prvé 3 miesta v kategóriii A aj B získavajú trofej LAND ROVER GOLF TOUR 2016 a vecné ceny od partnerov turnaja - JAGUAR SLOVENSKO, GOLFCENTRUM, Vinárstvo LAHOFER, YANKEE CANDLE, HOLLEX, minerálna voda JANA, RIO FRESH šťavy. Doplnkové súťaže - Longest Drive (muži, ženy), Nearest to the Pin (spoločná) - vecné ceny od YANKEE CANDLE. VLOŽENÁ SÚŤAŽ - Best skóre na jamke č.__(bude určená súťažným výborom v deň konania turnaja), hráč s najlepším výsledkom vyhráva SÚKROMNÚ DEGUSTÁCIU VÍN od firmy LAHOFER (pri rovnakom počte rán vyhráva hráč s vyšším HCP).

Podmienky
A kategória: Turnaja sa môžu zúčastniť členovia všetkých národných golfových zväzov s HCP 0- 18,4 vrátane. B kategória: Turnaja sa môžu zúčastniť členovia všetkých národných golfových zväzov s HCP 18,5 - 54 vrátane. Kategória Mid-Am AMAGS: v kategórii súťažia hráči spĺňajúci podmienky asociácie AMAGS.SK, vek 30+ a HCP 0 - 18,4 vrátane.

Spôsob registrácie
Hráč sa na každý turnaj prihlasuje samostatne na serveri SKGA www.skga.sk Hráč je povinný sa odhlásiť u organizátora súťaže (e-mailom alebo telefonicky) najneskôr 1 deň pred konaním turnaja v prípade, že sa turnaja nemôže zúčastniť. Ak sa hráč turnaja nezúčastní bez predchádzajúceho odhlásenia, nebude zo štartovacej listiny vyradený, jeho výsledok v turnaji bude scratch, t. j. následné zníženie jeho HCP.

Víťazstvo
Kategória A, B: Umiestnenie v jednotlivých turnajoch je výsledkom počtu dosiahnutých netto stableford bodov . Kategória B: Pre umiestnenie v turnaji sa hráči s HCP 36,1-54 počítajú ako HCP 36. Pri rovnakom výsledku viacerých hráčov v turnaji sa určuje poradie v súlade so súťažným poriadkom SKGA. Hráči zaradení do paralelnej súťaže - kategórie Mid-Am AMAGS súťažia na rany brutto.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 06.05.2017
Čas zahájenia 9:00
Dátum ukončenia 06.05.2017
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Postupný z Tee 1 a Tee 10. Odpaliská: A kategória muži/ženy - biele/modré; B kategória muži/ženy/juniori do 11 r. - žlté/červené/modré
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 04.04.2017
Čas podania prihlášky 0:00
Uzávierka prihlášok - dátum 05.05.2017
Uzávierka prihlášok - čas 14:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Výška turnajového poplatku (fee + štartovné) je 105 EUR. Výška poplatku pre členov Penati GC je 28 EUR.
Úhrada nákladov
Ubytovanie ?
Stravovanie Pitný režim počas celého dňa, občerstvenie počas turnaja - jedlo, káva a nápoje partnerov na halfway, obed po hre pre každého hráča.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka Promotérom turnaja je agentúra Tee Time, s.r.o. Ak ste člen zahraničného klubu, volajte na +421 911 904 204, alebo pošlite svoje údaje (členské čislo, meno, klub, HCP, dátum narodenia) na info@teetimeagency.sk
Popis Prvý z dvoch kvalifikačných turnajov golfovej túry JAGUAR GOLF TOUR 2017. DVAJA VÍŤAZI - VÍŤAZ kategórie A a VÍŤAZ kategórie B postupujú na finálový turnaj pre pozvaných hráčov JAGUAR LAND ROVER FINAL CHALLENGE 2017, ktorý sa uskutoční na ihrisku Heritage v Penati Golf Resort dňa 28.9.2017. V rámci turnaja môžu súťažiť hráči spĺňajúci podmienky AMAGS.SK paralelne aj v kategórii Mid-Am, v ramci ktorej budú samostatne vyhodnotení.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
A kategória spoločná HCP 0 -18,4StablefordÁnoÁno
B kategória spoločná HCP 18,5 -54StablefordÁnoÁno
Mid-Am AMAGSNa ranyNieÁno
Spoločná 0-54StablefordNieNie