ROYAL GOLF Tour 2018 - 6. turnaj
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=45991009

miesto konania
13.10.2018

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov RGT 2018
Organizátor, Usporiadateľ Golfový klub Borša
Spoluorganizátor
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca PARÍZEK Peter
Rozhodca VLAHYOVÁ Nikoleta
HLÁVKA Matej
Riaditeľ súťaže Mgr. Peter Ivan
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Prvé 3 miesta v kategórií A, B, C, D. muži-ženy na turnaji získavajú: trofej Royal Golf Tour 2018 vecné ceny od sponzorov túry. Celkový víťaz (prvé miesto na rany) získava : trofej Royal Golf Tour 2018. Na turnaji RGT 2018 sa budú vyhodnocovať aj doplnkové golfové súťaže - Longest Drive (muži, ženy) - Nearest to the Pin – spoločná o exkluzívny golfový víkendový pobyt v Skalici.

Podmienky
Odpaliská: HCP 0-12,0 - muži - biele; ženy - modré; HCP 12,1-54 - muži - žlté; ženy - červené; SENIORI/SENIORKY 55 rokov a viac - žlté/červené

Spôsob registrácie
Prostredníctvom servera SKGA, prípadne na e-mail royal.golf.tour@gmail.com

Víťazstvo
Víťaz celkovej túry vyhráva pobyt v Thracian Cliffs Golf & Beach Resort Bulharsko. Každý víťaz skupiny A, B, C, si odnesie TV LCD. Boduje sa prvých 15 miest a zbierajú sa body z celej túry. Počet turnajov 6. Bodovací systém viď. príloha. POZOR!!! V POSLEDNOM 6. KOLE BUDÚ BODY ZDOUBLOVANÉ!!!


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 13.10.2018
Čas zahájenia 9:00
Dátum ukončenia 13.10.2018
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu postupný štart o 9:00 z 1 a 10 jamky, štartová listina bude uverejnená po 17:00 hod. deň pred konaním turnaja
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 06.09.2018
Čas podania prihlášky 13:00
Uzávierka prihlášok - dátum 12.10.2018
Uzávierka prihlášok - čas 15:30

Poplatky a stravovanie
Poplatky Greenfee + štartovné pre nečlena a registračného člena GKBO - 100€. Členovia GKBO s ročným hracím fee platia len štartovné 40,- €. Turnajový poplatok platia hráči na mieste konania turnaja. Registračný poplatok okrem iného zahŕňa občerstvenie na ihrisku. Každý hráč dostane štartovací balíček, welcomedrink Diplomático a markovátko s logom turnaja. Nehráč v prípade záujmu o catering: poplatok 20,- €. Catering zahŕňa raňajky, Welcome drink, káva, víno Trnovec, pivo Trogár, Coca-Cola, proteínová tyčinka Tekmar, croissant 7Days, proteínový nápoj Rajo ,ovocie, voda a občerstvenie počas celého turnaja (rozvážané hosteskami na golfových autíčkach).
Úhrada nákladov nie
Ubytovanie ?
Stravovanie Raňajky, Halfway Sushi Wasabi, celodenný pitný režim a obedový raut po hre
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka
Popis Hrá sa celé 18 jamkové ihrisko. Pre prihlásených účastníkov súťažný výbor stanovuje čas na odohranie 18 jamiek na 5 hod. Mobilné telefóny, elektronické meracie zariadenia: súťažný výbor schvaľuje použitie elektronických pomôcok výhradne za účelom merania vzdialenosti. Súťažný výbor môže pred začatím turnaja v prípade potreby upraviť kategórie. Hrá sa podľa pravidiel golfu R.& A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Používanie autíčka je povolené iba hráčom so zdravotnými problémami na základe lekárskeho potvrdenia. Meracie zariadenia sú počas turnajového kola povolené s výnimkou meracích zariadení prepočítavajúcich vzdialenosť vzhľadom na eleváciu (zariadenia počítajúce so slope). Každý zúčastnený hráč dostane nielen štartovací balíček. Hlavná cena riadnej hracej Royal Golf Tour 2018 je pobyt na Thracian Cliffs Golf Bulgaria a celkoví víťazi jednotlivých kategórii si odnesú LCD TV.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
A) 0 - 12 spoločnáStablefordÁnoÁno
B) 12,1 - 22 spoločnáStablefordÁnoÁno
C) 22,1 - 36 spoločnáStablefordÁnoÁno
D) 37 - 54 spoločnáStablefordÁnoÁno
E) Rany brutto - spoločnáNa ranyNieÁno