GOLFPLAC TOUR 2018 - FINÁLE
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=33910563

miesto konania
07.10.2018

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov GOLFPLAC TOUR
Organizátor, Usporiadateľ Golfový klub Borša
Spoluorganizátor GOLFPLAC s.r.o.
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca STESKÁL Karol JUDr.
Rozhodca HLÁVKA Matej
PARÍZEK Peter
VLAHYOVÁ Nikoleta
Riaditeľ súťaže Mária Chlupisová
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Kategória „A“ aj „B“ I.-III.miesto - trofej plus vecné ceny od spoločností Sintra, Golfplac, Gentle Jam, Eva Collection. Doplnkové súťaže - trofej plus vecné ceny venujú Aquapark Senec, Golfplac, Eva Collection, Gentle Jam. Tombola pre šťastlivcov- ceny venujú partneri túry.

Podmienky
Kategória A: HCP 0-18,4 spoločná, na rany s vyrovnaním HCP, muži - žlté odpaliská, ženy – červené odpaliská, Kategória B: HCP 18,5-36 spoločná, stableford netto, muži – žlté odpaliská, ženy – červené odpaliská. Turnajov sa môže zúčastniť ktorýkoľvek hráč, člen príslušného národného golfového zväzu s amatérskym štatútom. Účasť hráčov na jednotlivých turnajoch túry je podmienená zaplatením účastníckeho poplatku. Turnaje sa hrajú podľa pravidiel golfu R&A Rules Limited, miestnych pravidiel ihriska a tohto súťažného poriadku.Tempo hry: Súťažný výbor stanovuje čas na odohranie 18 jamiek na 4,5 hod. Trest za neodôvodnené zdržiavanie hry (Pravidlo 6-7): prvý priestupok - 1 trestná rana, druhý priestupok - 2 trestné rany, ďalší priestupok - diskvalifikácia. Hrací čas turnaja môže byť v súvislosti s aktuálnymi poveternostnými podmienkami zmenený na základe rozhodnutia súťažného výboru. Používanie autíčok na turnaji je zakázané. Výnimka je povolená len po predložení platného lekárskeho potvrdenia súťažnému výboru. Náklady na zapožičanie autíčka si hradí hráč sám. Používanie meracích prístrojov je povolené. Hráč nesmie mať ako nosiča PRO hráča (zákaz caddie PRO). Medzi pravidlá súťažného poriadku patria najmä: Hráči sú povinní zaregistrovať sa 30 minút pred štartom; Hráči musia byť prítomní na svojom odpalisku najneskôr 5 minút pred svojim štartovacím časom; Ak sa hráč oneskorí oproti štartovému času najviac o 5 minút, budú mu udelené 2 trestné rany, ktoré mu budú zapísané do skórkarty; Ak sa hráč oneskorí oproti štartovému času viac ako o 5 minút, bude diskvalifikovaný. Diskvalifikovaný hráč nemá nárok na vrátenie štartovného; V deň súťaže je povolené trénovať iba na plochách určených súťažným výborom; Súťažný výbor si vyhradzuje v prípade nutnosti právo na prípadné doplnenie alebo zmenu technických ustanovení za účelom dodržania regulárnosti súťaže počas turnaja resp. celej túry. Organizačný výbor bude priebežne kontrolovať dodržiavanie pravidiel golfu. Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou, povinný odhlásiť sa alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKBO najneskôr do 16,00 hod. deň pred turnajom. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

Spôsob registrácie
www.skga.sk, recepcia +421 902 602 737, email: golf@golfborsa.sk

Víťazstvo
I.-III. miesto kategória „A“: poradie určuje nižší počet netto rán, I.-III. miesto kategória „B“: poradie určuje vyšší počet STBF bodov, v prípade zhodného výsledku rozhoduje lepší netto výsledok na posledných 18, 9, 6, 3, 1 jamkách. Doplnkové súťaže: Longest drive (muži/ženy), Nearest to pin (spoločná)


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 07.10.2018
Čas zahájenia 9:00
Dátum ukončenia 07.10.2018
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Postupný štart z jamky č. 1 a 10 pri počte hráčov nad 61 od 9:00 hod. Začiatok registrácie o 8,00hod
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 24.07.2018
Čas podania prihlášky 12:00
Uzávierka prihlášok - dátum 06.10.2018
Uzávierka prihlášok - čas 16:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Nečlenovia GKBO: fee + štartovné 80,-€, aktívni členovia GKBO: fee + štartovné 35,-€, platba možná iba v hotovosti. Začiatok registrácie o 8,00hod
Úhrada nákladov nie
Ubytovanie ?
Stravovanie Ovocie, fit tyčinka, Half way, obed po hre, pitný režim Rio fresh, ochutnávka vína Lahofer, ochutnávka džemov Gentle Jam, pralinky Eva Collection, občerstvenie počas celého turnaja.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka max počet hráčov 96
Popis Celkoví víťaz „A“ kategórie vyhráva pobyt v Turecku v hoteli Titanic Lara na 3 noci, ultra All inclusive plus 2x Fee na ihrisku Titanic Club od Gabriel Tour. Celkový víťaz „B“ kategórie vyhráva darčekovú poukážku v hodnote 200€ od Dajana Rodriquez plus 1 tréningovú hodinu s trénerom Samom Valuchom. Organizátorom túry je spoločnosť Golfplac s.r.o. Golfplac Tour 2018 pozostáva z 5 jednodňových golfových turnajov jednotlivcov. Turnaje sa odohrajú na ihrisku Green Resort Hrubá Borša a Red Oak Nitra. Všetky turnaje sa hrajú na úpravu HCP. Výsledky všetkých turnajov Golfplac Tour 2018 sa zarátavajú do hodnotenia slovenského golfového rebríčka PGS-order (www.PGSgolf.sk). Hrá sa podľa pravidiel golfu R&A Limited, doplnených podľa miestnych pravidiel. Nasadenie hráčov na štart stanoví súťažný výbor.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
"A" HCP 0 - 18,4 Spoločná RANY NETTONa ranyÁnoÁno
"B" HCP 18,5 - 36 Spoločná STB NETTOStablefordÁnoÁno
"C" STB NETTO spoločnáStablefordÁnoÁno