LA FEMME HAPPY TOUR by PEUGEOT - FINÁLE - kategória BLACK RIVER
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=30373707

miesto konania
26.09.2015

Bernolákovo Black River


Základné informácie
Skrátený názov LA FEMME TOUR
Organizátor, Usporiadateľ GOLF and COUNTRY CLUB Bratislava - Bernolákovo
Spoluorganizátor
Ihriska Bernolákovo Black River
Hlavný rozhodca MIKUNDA Timotej
Rozhodca
Riaditeľ súťaže Ing. Pavol Hanzel
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Vecné ceny od partnerov Heineken, ORLY, Felce Azzurra, HUBERT. Pre víťaznú dvojicu hlavnej kategórie automobil kabriolet Peugeot 108 na užívanie do ďalšieho turnajového kola. Každá výherná dvojica obdrží kozmetický balíček od spoločnosti ORLY, balíček od spoločnosti Felce Azzurra, balíček od spoločnosti HEINEKEN... Cena pre najstylovejšiu golfistku: poukážka v hodnote 30 eur na využitie služieb (manikúra, predikúra) a nákup tovaru v prevádzke Errow. Každý účastník turnaja obdrží set cideru Strongbow, zľavové poukážky do Fitness centra a mliečny balíček od mliekarní Agrotami. POKIAĽ SI HRÁČ CENU NEPREVEZME PRI ODOVZDÁVANI CIEN, TÁTO CENA PREPADÁ V PROSPECH ORGANIZÁTORA TURNAJA.

Podmienky
Limit: 72 hráčov. Golfové turnaje zábavnou formou – Texas Scramble dvojčlenných tímov. Turnaje možno hrať jednorázovo alebo aj ako dlhodobú súťaž. Turnaje budú prebiehať počas celej golfovej sezóny a to v intenzite podľa vyvolaného záujmu. Do súťaže sa môžu zapojiť všetci hráči s amatérskym štatútom, akými sú členovia národných golfových asociácií s platným členstvom pre rok 2015. Hendikepový limit nie je pre tento turnaj určený, čím umožňuje hru všetkým herným úrovniam vrátane EGA HCP: (0 - 36) ako aj hráčom s klubovým HCP (37 - 54). Pre vyhodnocovanie turnaja, bude hráčovi s HCP 37 - 54 priradený HCP 36. Hráčom s neaktívnym HCP sa ich HCP upraví o 1/4 HCP evidovanom na serveri SKGA. Hráč je zodpovedný za to, že hrá v zmysle súťažných podmienok zo správnych odpalísk. V prípade, že hráč z dvojice bude hrať na inom odpalisku, ako určujú pravidlá, tak dvojica bude diskvalifikovaná. Ihrisko BLACK RIVER (18): Na jamke č. 18 je postup nasledovný: Ak si dvojica vyberie loptu, ktorá bola zahraná z červených odpalísk (normovaný PAR 3), sú povinný si hráči za odohratie z červeného odpaliska pripočítať ku skutočnému počtu rán + 1 RANU, ktorá je vyrovnaním medzi PAR 4 (žlté, modré a zelené odpaliská) a PAR 3 (červené odpaliská). Seniori hrajú na ihrisku Black River z modrých odpalísk. Najdlhšie odpaliská pre seniorov sú modré v rámci dlhodobej súťaže LA FEMME HAPPY TOUR BY PEUGEOT 2015. Odpaliská: viď príloha Odpaliská Black River.

Spôsob registrácie
Prostredníctvom serveru SKGA alebo na recepcii golfového klubu GCCBB v Bernolákove (02-459-94221), alebo mailom na marketing@golf.sk. Svoje dvojice prosíme prihlasovať mailom na marketing@golf.sk, alebo telefonicky na cislo +421-903-558-555.

Víťazstvo
Ocenené budú prvé tri dvojice kategórie Netto, prvá dvojica kategórie Brutto (pokiaľ dvojica nevyhrala 1. - 3. miesto kat. Netto) + doplnkové súťaže Longest Drive, Nearest to Pin a Best Style Woman Player. Body dlhodobej súťaže budú pripísané podľa priloženej tabuľky.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 26.09.2015
Čas zahájenia 9:30
Dátum ukončenia 26.09.2015
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Registrácia od 8.30 do 9.00 hod. Otvorenie turnaja o 9.00 hod. Kanón štart o 09.30 hod.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 31.08.2015
Čas podania prihlášky 13:00
Uzávierka prihlášok - dátum 25.09.2015
Uzávierka prihlášok - čas 23:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Dlhodobý člen GCCBB, členstvá Rezort GCCBB, Black River, Gold Plus, Gold, Silver – green fee na ihrisku Black River v rámci súťaže neplatia. Pri iných členstvách, alebo nečlenoch klubu platí pre green fee 40% zľava zo základného fee (alebo príslušná členská zľava). Pre kvalifikačný turnaj je stanovené štartovné 18 €, juniori od 10 do 18 rokov - 10 €.
Úhrada nákladov Nie.
Ubytovanie ?
Stravovanie Hráči obdržia pred hrou bagetu a minerálnu vodu. Po hre každý hráč obdrží obed (polievka, hlavné jedlo, dezert) a k dispozícii bude nápojový pult (pivo, cider, víno, minerálka).
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 10

Ostatné
Poznámka
Popis Súťaž sa hrá ako tímová súťaž, pričom 1 tím sú dvaja hráči. Hráči sa dohodnú individuálne a vždy sa prihlasujú ako 2-členný tím na jednotlivé vypísané súťaže. Z hľadiska vyhodnotenia dlhodobej súťaže nie je nutné na ďalšom turnaji hrať s tým istým partnerom, nakoľko sa body za umiestnenie prideľujú každému účastníkovi v tíme samostatne. Súťaž sa hrá formou Texas Scramble na rany netto, čo znamená, že obaja hráči odpaľujú z toho istého miesta a potom sa spoločne rozhodnú, ktorú loptu ponechávajú v hre. Zo zvoleného miesta opäť odpaľujú obaja v lubovolnom poradí a takto pokračujú až do jamky. Hrá sa v dvoch kategóriách: 1. Hlavná kategória – Texas Scramble dvojíc na rany netto (ocenené 1.- 3.miesto); 2. Osobitná kategória Texas Scramble dvojíc na rany brutto (ocenené 1.miesto). Dôraz sa kladie na konečné poradie, keďže na každý turnaj (účasť 5-15 dvojčlenných tímov) sa prideľuje pre víťazné pozície 1 až 10 bodov, podľa poradia, v zmysle tabuľky bodovania (v prílohe). . Dlhodobá súťaž bude vyhodnotená na finále Tour, 26.09.2015. Hráčovi sa zráta do konečného súčtu 5 najlepších výsledkov zo všetkých súťažných kôl. Poradie sa bude zverejňovať na webovej stránke www.golf.sk. Kompletné propozície nájdete v prílohe.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
Texas Scramble na rany NettoNa ranyÁnoNie
Texas Scramble na rany BruttoNa ranyNieNie