JAGUAR GOLF TOUR 2018
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=28719832

miesto konania
28.07.2018

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov JGT18
Organizátor, Usporiadateľ Penati Golf Club
Spoluorganizátor TEE TIME s.r.o.
Golfový klub Borša
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca STESKÁL Karol JUDr.
Rozhodca ĎUĎÁK Mário
PARÍZEK Peter
Riaditeľ súťaže Zuzana Hudecová
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Prvé 3 miesta v kategóriii A aj B získavajú trofej JAGUAR GOLF TOUR 2018 a vecné ceny od partnerov turnaja - JAGUAR SLOVENSKO, GOLFCENTRUM, Vinárstvo LAHOFER, YANKEE CANDLE, HOLLEX, minerálna voda JANA, RIO FRESH šťavy. Doplnkové súťaže - Longest Drive (muži, ženy), Nearest to the Pin (spoločná) - vecné ceny od YANKEE CANDLE. VLOŽENÁ SÚŤAŽ - Best skóre na jamke č.8, hráč s najlepším výsledkom vyhráva SÚKROMNÚ DEGUSTÁCIU VÍN od firmy LAHOFER (pri rovnakom počte rán vyhráva hráč s vyšším HCP).

Podmienky
A kategória: Turnaja sa môžu zúčastniť členovia všetkých národných golfových zväzov s HCP 0- 18,4 vrátane. B kategória: Turnaja sa môžu zúčastniť členovia všetkých národných golfových zväzov s HCP 18,5 - 54 vrátane.

Spôsob registrácie
OTVORENÁ GOLFOVÁ TÚRA. Hráč sa na každý turnaj prihlasuje samostatne na serveri SKGA www.skga.sk Hráč je povinný sa odhlásiť u organizátora súťaže (e-mailom alebo telefonicky) najneskôr 1 deň pred konaním turnaja v prípade, že sa turnaja nemôže zúčastniť. Ak sa hráč turnaja nezúčastní bez predchádzajúceho odhlásenia, nebude zo štartovacej listiny vyradený, jeho výsledok v turnaji bude scratch, t. j. následné zníženie jeho HCP.

Víťazstvo
Kategória A, B: Umiestnenie v jednotlivých turnajoch je výsledkom počtu dosiahnutých netto stableford bodov . Kategória B: Pre umiestnenie v turnaji sa hráči s HCP 36,1-54 počítajú ako HCP 36. Pri rovnakom výsledku viacerých hráčov v turnaji sa určuje poradie v súlade so súťažným poriadkom SKGA.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 28.07.2018
Čas zahájenia 9:00
Dátum ukončenia 28.07.2018
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Postupný z Tee 1 a Tee 10. Odpaliská: A kategória muži/ženy - biele/modré; B kategória muži/ženy/juniori do 11 r./seniori nad 60 r./seniorky nad - žlté/červené/modré/žlté/modré
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 23.06.2018
Čas podania prihlášky 0:00
Uzávierka prihlášok - dátum 27.07.2018
Uzávierka prihlášok - čas 16:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Výška turnajového poplatku je 85 EUR (fee + štartovné) . Výška poplatku pre členov GC Hrubá Borša s hracím členským je 30 EUR. Úhrada v hotovosti.
Úhrada nákladov Úhrada v hotovosti.
Ubytovanie ?
Stravovanie Pitný režim počas celého dňa, občerstvenie počas turnaja - jedlo, káva a nápoje partnerov na halfway, obed po hre pre každého hráča. Best skóre na jamke č.8, hráč s najlepším výsledkom vyhráva SÚKROMNÚ DEGUSTÁCIU VÍN od vinárstva LAHOFER.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 24

Ostatné
Poznámka Promotérom turnaja je agentúra Tee Time, s.r.o. Ak ste člen zahraničného klubu, volajte na +421 911 904 204, alebo pošlite svoje údaje (členské čislo, meno, klub, HCP, dátum narodenia) na info@teetimeagency.sk
Popis Druhý z dvoch turnajov golfovej túry JAGUAR GOLF TOUR 2018.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
A kategória spoločná HCP 0 -18,4StablefordÁnoÁno
B kategória spoločná HCP 18,5 -54StablefordÁnoÁno
Spoločná 0-54StablefordNieNie