GOLFPLAC TOUR 2019
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=23842440

miesto konania
01.05.2019

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov GOLFPLAC TOUR
Organizátor, Usporiadateľ Golfový klub Borša
Spoluorganizátor GOLFPLAC s.r.o.
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca BUGÁR Pavel
Rozhodca MUNKOVÁ Alena Ing.
PARÍZEK Peter
Riaditeľ súťaže Mária Chlupisová
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Kategória „A“ aj „B“ 1.-3. Miesto. Doplnkové súťaže Longest drive muži- ženy, Nearest to the pin- spoločná. Víťazi získavajú trofeje plus hodnotné ceny od partnerov túry. Ceny venujú Golfplac, Mary Kay, Zen Spa, Aquapark Senec, La Hofer, Eva pralinky. Celkový víťaz v kategórií „A“ aj „B“ získava poukaz v hodnote 500€ na ľubovoľný zájazd od Cestovnej agentúry ATRIP.

Podmienky
Turnajov sa môže zúčastniť ktorýkoľvek hráč, člen príslušného národného golfového zväzu s amatérskym štatútom. Účasť hráčov na jednotlivých turnajoch túry je podmienená zaplatením účastníckeho poplatku. Turnaje sa hrajú podľa pravidiel golfu R.&A. Rules Limited, miestnych pravidiel ihriska a súťažného poriadku GOLFPLAC TOUR 2019. Tempo hry: Súťažný výbor stanovuje čas na odohranie 18 jamiek na 4,5 hod. Trest za neodôvodnené zdržiavanie hry (Pravidlo 6-7): prvý priestupok - 1 trestná rana, druhý priestupok - 2 trestné rany, ďalší priestupok - diskvalifikácia. Hrací čas turnaja môže byť v súvislosti s aktuálnymi poveternostnými podmienkami zmenený na základe rozhodnutia súťažného výboru. Používanie autíčok na turnaji je zakázané. Výnimka je povolená len po predložení platného lekárskeho potvrdenia súťažnému výboru. Náklady na zapožičanie autíčka si hradí hráč sám. Používanie meracích prístrojov je povolené. Hráč nesmie mať ako nosiča PRO hráča (zákaz caddie PRO). V deň súťaže je povolené trénovať iba na plochách určených súťažným výborom. Hráč je v prípade odstúpenia pred hrou, povinný odhlásiť sa alebo oznámiť tento úmysel recepcii GKBO najneskôr do 16,00 hod. deň pred turnajom. V prípade viacnásobného porušenia tohto pravidla a odhlásenia sa po stanovenom limite, môže súťažný výbor zamedziť hráčovi/hráčke jeho ďalšie účinkovanie v súťaži/turnaji.

Spôsob registrácie
www.skga.sk, recepcia +421 902 602 737, email: golf@golfborsa.sk

Víťazstvo
I.-III. miesto kategória „A“: poradie určuje nižší počet netto rán, I.-III. miesto kategória „B“: poradie určuje vyšší počet STBF bodov, v prípade zhodného výsledku rozhoduje lepší netto výsledok na posledných 18, 9, 6, 3, 1 jamkách. Doplnkové súťaže: Longest drive (muži/ženy), Nearest to pin (spoločná)


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 01.05.2019
Čas zahájenia 9:30
Dátum ukončenia 01.05.2019
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Postupný štart z jamky č. 1 a 10 pri počte hráčov nad 61 od 9:30 hod. Hráči sú povinní zaregistrovať sa 30 minút pred štartom. Nasadenie hráčov na štart stanoví súťažný výbor.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 17.03.2019
Čas podania prihlášky 12:00
Uzávierka prihlášok - dátum 30.04.2019
Uzávierka prihlášok - čas 16:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky REGISTRÁCIA OD 8:30!!! Platba v hotovosti. Nečlen/registračný člen: fee plus štartovné 85,-€. Registrovaní členovia GKBO so zaplateným ročným hracím poplatkom: 35,-€ štartovné.
Úhrada nákladov nie
Ubytovanie ?
Stravovanie Občerstvenie a pitný režim zabezpečený počas celého turnaja. Welcome drink, fit tyčinka, ovocie, Half way, obed po hre so sladkou štrúdľou plus pitný režim od Body and Future.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka max počet hráčov 104.
Popis GOLFPLAC TOUR 2019 pozostáva z 5 jednodňových golfových turnajov jednotlivcov. Turnaje sa odohrajú na ihrisku Green Resort Hrubá Borša. Všetky turnaje sa hrajú na úpravu HCP. Výsledky všetkých turnajov GOLFPLAC 2019 sa zarátavajú do hodnotenia slovenského golfového rebríčka PGS-order (www.PGSgolf.sk).
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
"A" HCP 0 - 18,4 Spoločná RANY NETTONa ranyÁnoÁno
"B" HCP 18,5 - 36 Spoločná STB NETTOStablefordÁnoÁno
"C" STB NETTO spoločnáStablefordÁnoÁno