ROYAL GOLF Tour 2019
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=20012024

miesto konania
25.05.2019

GREEN RESORT Hrubá Borša


Základné informácie
Skrátený názov RGT2019
Organizátor, Usporiadateľ Golfový klub Borša
Spoluorganizátor
Ihriska GREEN RESORT Hrubá Borša
Hlavný rozhodca HLÁVKA Matej
Rozhodca
Riaditeľ súťaže Mgr. Peter Ivan
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Prvé 3 miesta v kategórií A, B,C muži-ženy na turnaji získavajú: trofej Royal Golf Tour 2019 a vecné ceny od sponzorov túry. Celkový víťaz (prvé miesto na rany) získava : trofej Royal Golf Tour 2019. Na turnaji RGT 2019 sa budú vyhodnocovať aj doplnkové golfové súťaže - Longest Drive (muži, ženy) - Nearest to the Pin – spoločná o exkluzívny golfový víkendový pobyt v Skalici pre 2 osoby . Chipping po hre o exkluzívny golfový víkendový pobyt v Skalici pre 2 osoby.

Podmienky
KATEGÓRIE: A kategória spoločná HCP 0-18: systém stableford netto s úpravou HCP. Muži HCP 0 – 12: biele odpaliská, Muži HCP 12,1 - 18,0: žlté odpaliská, Ženy HCP 0 – 12: modré odpaliská, Ženy HCP 12,1 - 18,0: červené odpaliská, B kategória spoločná HCP 18,1 – 31,9: systém stableford netto s úpravou HCP. Muži HCP 18,1 – 31,9: žlté odpaliská, Ženy HCP 18,1 – 31,9: červené odpaliská. Senior 55+ žlté odpaliská. C kategória spoločná M/Ž HCP 32 - 54: systém stableford netto s úpravou HCP Hráčom s HCP 54 sa ráta HCP ako 36. Poznámka: hlavná kategória A,B,C stb vedľajšia, celkový víťaz na rany prvé miesto.

Spôsob registrácie


Víťazstvo
Víťaz celkovej túry vyhráva golfový pobyt v Bulharsku Thracian Cliffs pre dve osoby. Boduje sa prvých 10 miest a zbierajú sa body z celej túry.Počet turnajov 6.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 25.05.2019
Čas zahájenia 9:00
Dátum ukončenia 25.05.2019
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu postupný štart o 9:00 z 1 a 10 jamky, štartová listina bude uverejnená po 17:00 hod. deň pred konaním turnaja
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 06.05.2019
Čas podania prihlášky 15:00
Uzávierka prihlášok - dátum 24.05.2019
Uzávierka prihlášok - čas 12:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky Výška turnajového poplatku za green-fee klubu 60,-€ + štartovné vo výške 40,-€. Členovia GKBO s ročným hracím fee platia len štartovné 40,- €. Turnajový poplatok platia hráči na mieste konania turnaja. Registračný poplatok okrem iného zahŕňa občerstvenie na ihrisku. Každý hráč dostane štartovací balíček, welcomedrink a markovatko s logom turnaja. Nehráč v prípade záujmu o catering: poplatok 20,- €. Catering zahŕňa raňajky, Welcome drink,Diplomático,Don Papa, Aperol, Proseco, káva, víno Trnovec, pivo Trogár, Coca-Cola , proteínová tyčinka Tekmar, , proteínový nápoj Rajo ,ovocie, voda a občerstvenie počas celého turnaja (rozvážané hosteskami na golfových autíčkach).
Úhrada nákladov
Ubytovanie ?
Stravovanie Raňajky, Halfway Sushi Wasabi, celodenný pitný režim a obedový raut po hre
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 12

Ostatné
Poznámka V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte e-mail royal.golf.tour@gmail.com.
Popis Hrá sa celé 18 jamkové ihrisko. Pre prihlásených účastníkov súťažný výbor stanovuje čas na odohranie 18 jamiek na 5 hod. Mobilné telefóny, elektronické meracie zariadenia: súťažný výbor schvaľuje použitie elektronických pomôcok výhradne za účelom merania vzdialenosti. Súťažný výbor môže pred začatím turnaja v prípade potreby upraviť kategórie. Hrá sa podľa pravidiel golfu R.& A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Používanie autíčka je povolené iba hráčom so zdravotnými problémami na základe lekárskeho potvrdenia. Meracie zariadenia sú počas turnajového kola povolené s výnimkou meracích zariadení prepočítavajúcich vzdialenosť vzhľadom na eleváciu (zariadenia počítajúce so slope). Hrá sa podľa pravidiel golfu R.&A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Každý zúčastnený hráč dostane nielen štartovací balíček, ale aj prekvapenie. Hlavná cena riadnej hracej Royal Golf Tour 2019 je pobyt v Bulharsku Thracia Cllifs pre 2 osoby a celkoví víťazi jednotlivých kategórií si odnesú darčeky v hodnote 600€. Po skončení turnaja sa každý hráč može zapojiť do chippingovej súťaže o víkendový golfový pobyt pre 2 osoby v Skalici..
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh
Názov
Bodovanie RGT


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
A. kategória spoločná HCP 0-18StablefordÁnoÁno
B. kategória spoločná HCP 18,1 – 31,9StablefordÁnoÁno
C. kategória spoločná HCP 32 - 54StablefordÁnoÁno
D. na rany spoločnáNa ranyNieÁno