PREZIDENTSKÝ POHÁR EGPC 2016
Odkaz URL:  
Priamy odkaz:   http://data.skga.sk/turnaj/?IDTournament=13166816

miesto konania
17.09.2016

Eurovalley Golf Park


Základné informácie
Skrátený názov Prezidentský Pohár 2016
Organizátor, Usporiadateľ Eurovalley Golf Park Club
Spoluorganizátor
Ihriska Eurovalley Golf Park
Hlavný rozhodca MIKUNDA Timotej
Rozhodca
Riaditeľ súťaže Timotej MIKUNDA
Súťažný výbor ?
Prihlásenie ?

Ceny
Putovná trofej pre víťaznú dvojicu. Trofeje a vecné ceny pre prvé tri dvojice v kategórii Netto a prvú dvojicu Brutto. Hodnotné vecné ceny do turnaja venovali partneri: Fast Plus s. r.o., DELOR - darčekové poukazy, Corner, Divas, Imperator, RONA – úžitkové sklo, Green Fee vouchery. Ďalej sa hrá o 8 smoothie - mixérov od spoločnosti Fast Plus, s. r. o. Pokiaľ bude výherná dvojica v kategórii Brutto umiestnená na 1. - 3. mieste v kategórii Netto, bude jej udelená cena za kategóriu Brutto a miesta v kategórii Netto sa posunú smerom nahor. Pokiaľ si hráč z dvojice cenu neprevezme pri odovzdávaní cien, táto cena prepadá v prospech usporiadateľa turnaja. Partneri turnaja: FastPlus s. r. o., Delor, Rona, Black & White Golf Resort.

Podmienky
Na turnaj je možné rezervovať si autíčko. Meracie zariadenia sú povolené.

Spôsob registrácie
Prostredníctvom serveru SKGA, alebo na tel.č.: 0911-243-101, alebo mailom na club.malacky@golf.sk, alebo osobne na recepcii klubu White Eurovalley.

Víťazstvo
Víťazným družstvom sa stane dvojica s celkovo najnižším počtom rán po zohľadnení hracieho HCP vo svojej kategórií. Vyhodnotená bude aj prvá dvojica v kategórii Brutto. Doplnková súťaž: Longest Drive na jamke č. 13 (Pine č. 4) v kategóriách muži a ženy; Nearest to Pin na jamke č. 14 (Pine č. 5) v spoločnej kategórii. V prípade, že po absolvovaní osemnástich jamiek bude mať 2 alebo viac družstiev rovnaký počet rán, rozhodne o víťazovi súčet rán na posledných 9, 6, 3, 1 jamke.


Fotogaléria ihriska

DÁTA
Dátum zahájenia 17.09.2016
Čas zahájenia 14:00
Dátum ukončenia 17.09.2016
Čas ukončenia
Počet kôl 1

Prihlásenie
Spôsob štartu Registrácia hráčov 12:30 - 13:30, príhovor prezidenta klubu a slávnostné zahájenie 13:40, kanón štart o 14:00 hod.
Počet prihlášok ?
Dátum podania prihlášky 03.08.2016
Čas podania prihlášky 0:00
Uzávierka prihlášok - dátum 17.09.2016
Uzávierka prihlášok - čas 12:00

Poplatky a stravovanie
Poplatky 18 Eur štartovné. Green Fee: 30% zľava, t.j. 42 Eur. Členstvá EGPC Rezort, White, Gold Plus, Gold, Silver a senior - riadny člen klubu GCCBB green fee neplatia. Nehrajúci účastník spoločenskej akcie – 10 Eur.
Úhrada nákladov Nie.
Ubytovanie ?
Stravovanie Prípitok Prosecco Reya pred zahájením turnaja. Káva Lavazza od firmy Corner, výživové minerálky Divas, novinka od firmy Imperator edícia kvalitných destilátov. Štartovný balíček: Bageta + minerálka. Nápojový pult počas dňa. Obed: polievka, hlavné jedlo, dezert.
len pre členov ?
Typ ?
Minimálny počet prihlásených 6

Ostatné
Poznámka Svoje dvojice nahlasujte na club.malacky@golf.sk.
Popis Hrá sa podľa pravidiel golfu R&A Limited, doplnených podľa miestnych pravidiel. Podľa stavu ihriska môže súťažný výbor v deň kola zmeniť počet hraných jamiek. Nasadenie hráčov na štart stanoví súťažný výbor.Súťažný výbor má právo na zmenu v propozíciách podľa počtu prihlásených hráčov. Súťaž sa hrá formou Texas Scramble na rany netto, čo znamená, že obaja hráči odpaľujú z odpaliska a potom spoločne rozhodnú, ktorú loptu ponechajú v hre. Zo zvoleného miesta opäť odpaľujú obaja a takto pokračujú až do jamky. Hráči sa dohodnú individuálne a prihlasujú sa ako 2-členný tím (dvojice hlásiť na club.malacky@golf.sk). Hráči majú pred každým úderom právo rozhodnúť sa, ktorý z dvojice bude odpaľovať ako prvý. HCP sa počíta nasledovným spôsobom: 2/3 lepšieho HCP + 1/3 horšieho HCP. Pre vyhodnocovanie turnaja bude hráčovi s HCP 37 – 54 priradený HCP 36.
Dátum blokácie od ?
Čas blokácie od ?
Dátum blokácie do ?
Čas blokácie do ?
Rezervácia ihriska ?

Zoznam príloh


Kategórie
NázovHrací systémHra s HCPS úpravou
TEXAS SCRAMBLE na rany nettoNa ranyÁnoNie
TEXAS SCRAMBLE na rany bruttoNa ranyNieNie