Výsledková listina
SKGA Junior Tour I.
miesto konania
26.04.2014

Penati Golf Resort - Legend Course

Výsledková listina

Konečná
Průběžná


A-Juniori U21 HCP +4 - 18,4
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1FRIESZ Ján, ml.LGK 01654+0,973 / 3469 / 38142+1,0 
2GÁBOR OliverGCW051360,177 / 3170 / 381470 
3BREZOVSKÝ MichalPenati GC068261,675 / 3573 / 371481,5 
4HANZALÍK MichalGCW021161,375 / 3576 / 341511,4 
5PUCHMELTER AdamLGK 024701,675 / 3577 / 331521,7 

B - Juniorky U21 HCP +4 - 18,4
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1HEČKOVÁ NatáliaGCW04612+1,573 / 3470 / 37143+1,5 
2PATÁKOVÁ AlexandraGCW072963,083 / 3174 / 391572,8 
3KLIMENTOVÁ EmmaGKT010263,280 / 3382 / 311623,4 
4BIOLKOVÁ Marie02502520749,885 / 3687 / 351729,8 
5PETRÁŠOVÁ PetraGCPEG021648,085 / 3488 / 321738,1 

C - Dorastenci U16 HCP +4 - 36
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1ZEMAN MatejGCS038085,577 / 3880 / 341575,1 
2MASÁR JakubGCPEG112318,084 / 3482 / 361668,0 
3RUŽEK LukášGCPEG059488,884 / 3584 / 351688,8 
4OLES RichardGKT069723,986 / 2985 / 301714,1 
5RUSNÁK ŠimonGCPEG048907,090 / 2882 / 351727,1 

D - Dorastenky U16 HCP +4 - 36
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1DZURIKOVÁ EmaGKA034505,777 / 3978 / 371554,9 
2DZUBÁKOVÁ HanaGCW053063,478 / 3581 / 331593,5 
3PATZELTOVÁ MichaelaGKBO050793,577 / 3682 / 321593,6 
4ŠMEJKALOVÁ MelanieGolf Club Lázně Kostelec u Zlína07904204,082 / 3379 / 351614,1 
5ŠTEFLOVÁ SáraGCS123724,681 / 3582 / 341634,6 

E - Žiaci U14 HCP +4 - 36
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1MACH PavolGKAK111545,976 / 3979 / 361555,3 
2ČERMAN MatejGCCH085807,080 / 3787 / 311676,9 
3PATKOŠ JakubGKBO060409,484 / 3687 / 331719,5 
4HALAGOVEC FláviusLGK 064809,389 / 3287 / 331769,5 
5VIDA SebastiánPenati GC1151117,587 / 4391 / 3717815,1 

F - Žiačky U14 HCP +4 - 36
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1DROCÁROVÁ KatarínaGCW055638,380 / 3984 / 341647,7 
2VINNAIOVÁ SáraLGK 067499,381 / 3985 / 351668,7 
3DOBIAŠOVÁ EmaGCPEG0738311,982 / 4187 / 3616910,7 
4RAVLUKOVÁ PaulínaGKBO0731110,395 / 2788 / 3618310,4 
5ČIČOVÁ TáňaLGK 113129,792 / 3093 / 311859,9 

G - Žiaci U12 HCP +4 - 36
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1GABURA LukášGCS0678516,597 / 3295 / 3419216,6 
2HABIGER RichardPenati GC1151924,4101 / 38100 / 3820122,8 
3FROLKA JurajŽRGK1169226,7105 / 37110 / 3121526,3 
4MUNK TobiasGCCP1110317,3112 / 18104 / 2721617,5 
5VEREŠ BernardGCC1149625,9110 / 31108 / 3321826,0 

H - Žiačky U12 HCP +4 - 36
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1ČERVINKOVÁ MagdalenaGKBO103607,383 / 3588 / 301717,4 
2ZACHAROVSKÁ AntóniaGKAK1349916,386 / 4392 / 3417814,2 
3KRNÁČOVÁ ViktóriaŽRGK0569414,685 / 4295 / 3018012,9 
4MALIKOVÁ AlexandraGCPEG0933417,597 / 3393 / 3719017,2 
5SKALICKÁ VanesaGCW1375322,8118 / 22102 / 3522022,9 

X-spoločná na rany juniori
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1FRIESZ Ján, ml.LGK 01654+0,973 / 3469 / 38142+1,0 
2GÁBOR OliverGCW051360,177 / 3170 / 381470 
3BREZOVSKÝ MichalPenati GC068261,675 / 3573 / 371481,5 
4HANZALÍK MichalGCW021161,375 / 3576 / 341511,4 
5PUCHMELTER AdamLGK 024701,675 / 3577 / 331521,7 

Y-spoločná na rany juniorky
PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1HEČKOVÁ NatáliaGCW04612+1,573 / 3470 / 37143+1,5 
2DZURIKOVÁ EmaGKA034505,777 / 3978 / 371554,9 
3PATÁKOVÁ AlexandraGCW072963,083 / 3174 / 391572,8 
4DZUBÁKOVÁ HanaGCW053063,478 / 3581 / 331593,5 
5PATZELTOVÁ MichaelaGKBO050793,577 / 3682 / 321593,6 



kolá turnaja

NázovDátum CSA
Kolo 126.04.2014nie 
Kolo 227.04.2014nie