Kategórie výsledkov turnajov

kategórie

Názov: X-spoločná na rany juniori
Hrací systém: Na rany
Hra s HCP: nie
S úpravou HCP: áno

Konečná
Průbežná

PoradieMenoKlubReg. č.HCPKolo 1Kolo 2SkóreHCP po  
1FRIESZ Ján, ml.LGK 01654+0,973 / 3469 / 38142+1,0 
2GÁBOR OliverGCW051360,177 / 3170 / 381470 
3BREZOVSKÝ MichalPenati GC068261,675 / 3573 / 371481,5 
4HANZALÍK MichalGCW021161,375 / 3576 / 341511,4 
5PUCHMELTER AdamLGK 024701,675 / 3577 / 331521,7 
6MACH PavolGKAK111545,976 / 3979 / 361555,3 
7ZEMAN MatejGCS038085,577 / 3880 / 341575,1 
8UJHELYI JR. LadislavGCW048691,281 / 2979 / 311601,4 
9PUTTERA JR MariánPenati GC036333,679 / 3382 / 311613,8 
10LUŽINSKÝ AlexGCW036481,779 / 3182 / 291611,9 
11KUBA TomášGCS075384,578 / 3684 / 311624,6 
12MATEČEK AndrejGKT046244,384 / 3079 / 351634,4 
13HANUSKA OndrejGCCH053325,480 / 3583 / 341635,4 
14MACHNIČ MatúšŽRGK084711,587 / 2377 / 331641,7 
15ŘEHOLKA DominikGolf Club Lázně Kostelec u Zlína07906108,384 / 3480 / 401647,5 
16RUSNÁK SamuelGCPEG048893,681 / 3184 / 291653,8 
17NAGY ŠimonGCPEG049344,379 / 3486 / 281654,5 
18MASÁR JakubGCPEG112318,084 / 3482 / 361668,0 
19ČERMAN MatejGCCH085807,080 / 3787 / 311676,9 
20RUŽEK LukášGCPEG059488,884 / 3584 / 351688,8 
21ORAVEC DominikGCPEG026294,587 / 2783 / 311704,7 
22OLES RichardGKT069723,986 / 2985 / 301714,1 
23PATKOŠ JakubGKBO060409,484 / 3687 / 331719,5 
24RUSNÁK ŠimonGCPEG048907,090 / 2882 / 351727,1 
25REHÁK AdamPenati GC095604,787 / 2885 / 291724,9 
26KUDĚLÁSEK TomášPark Golf Club Ostrava00611846,985 / 3287 / 301727,1 
27HOŠOVSKÝ SamuelGCW031775,091 / 2682 / 341735,1 
28TURLÍK DávidLGK 120448,588 / 3185 / 341738,6 
29GAŠPAREC Marek ml.GCW054534,387 / 2886 / 281734,5 
30ŠITINA SamuelGCPEG079087,486 / 3187 / 301737,6 
31RENDEK MartinGKA0988712,187 / 3687 / 3717411,8 
32HALAGOVEC FláviusLGK 064809,389 / 3287 / 331769,5 
33LIBA JakubGCCBB0639510,389 / 3287 / 3417610,4 
34MAĎAR MatúšLGK 030648,988 / 3188 / 311769,1 
35VIDA SebastiánPenati GC1151117,587 / 4391 / 3717815,1 
36DAROVEC MichalGKBO1013412,491 / 3389 / 3518012,4 
37RAČEK MartinPenati GC060268,487 / 3493 / 271808,5 
38ŠANGALA AdamGCPEG079817,885 / 3396 / 251818,0 
39BRUDŇÁK MarekŽRGK0537317,095 / 3587 / 4318214,9 
40HES FilipGCPEG031767,293 / 2790 / 301837,4 
41VRABLEC RichardGKBO0711415,990 / 3893 / 3618315,3 
42KOŠTIAL JurajGCCH0645311,586 / 3799 / 2618511,3 
43ONDUŠ ML. PeterGCW0730711,189 / 3397 / 2618611,3 
44BREZOVSKÝ MatúšPenati GC0898516,792 / 3796 / 3418816,4 
45SKOPÁL MichalPenati GC0934618,493 / 3896 / 3818917,2 
46PATZELT MarekGKBO0514214,986 / 41103 / 2418913,5 
47LUČANSKÝ BranislavPenati GC1338818,797 / 3593 / 3919017,7 
48GABURA LukášGCS0678516,597 / 3295 / 3419216,6 
49ZUŠŤÁK LukášGKBO0600311,7104 / 2390 / 3319411,8 
50KOKAVEC JakubGCPEG0814213,096 / 2899 / 2719513,2 
51HABIGER RichardPenati GC1151924,4101 / 38100 / 3820122,8 
52MICHALÍK AdamPenati GC0560219,7109 / 26101 / 3221019,8 
53BABIC MatejGKT1178716,4113 / 21100 / 3021316,6 
54FROLKA JurajŽRGK1169226,7105 / 37110 / 3121526,3 
55MUNK TobiasGCCP1110317,3112 / 18104 / 2721617,5 
56VEREŠ BernardGCC1149625,9110 / 31108 / 3321826,0 
57SAJTÁK Daniel OliverRFMI1228930,9112 / 37109 / 4022128,4 
58CHOCHOL FilipPenati GC1229929,097 / 48WD9723,7 
59HUSÁRIK SamuelGCPEG0888022,1106 / 31dis10622,3 
60DOBIAŠ ŠimonGCPEG0687717,9111 / 22WD11118,1 


kolá turnaja

NázovDátum CSA
Kolo 126.04.2014nie 
Kolo 227.04.2014nie 


tisk